Ana içeriğe atla
Ferdi Kaza Sigortası

7/24 Sağlıklı
Hayat Ferdi Kaza Sigortası

Ücretsiz Online Sağlık Paketi ile 7/24 yanınızda!

Ferdi Kaza Sigortası

Neden 7/24 Sağlıklı Hayat Ferdi Kaza Sigortası?

7/24 Sağlıklı Hayat Ferdi Kaza Sigortası, müşterilerimizi ve sevdiklerini hayatın tüm sürprizlerine karşı kaza sonucu vefat ve kaza sonucu sürekli sakatlık teminatları ile güvence altına alır. 

Poliçe ile birlikte ücretsiz olarak sunulan Online Sağlık Paketi kapsamında müşterilerimiz evlerinden çıkmadan Online Doktor ve Online Psikolog Hizmetlerinden faydalanır.

Kaza sonucu vefat ve kaza sonucu daimi maluliyet teminatı ile hayatta karşılaşabileceğiniz risklere karşı size ve sevdiklerinize 200.000 TL’ye kadar maddi güvence sağlar.

7 gün 24 saat uzman doktorlarla online olarak 15’er dakikalık sınırsız sayıda ücretsiz görüşme imkanı sağlar.

Poliçe süresince uzman psikologlara 4 kez, 15 ‘er dakikalık seanslarla ücretsiz ve online danışma hizmeti sunar.

Ödediğiniz primleri vergi matrahından düşerek %40’a varan oranda vergi avantajından faydalanabilirsiniz.

Teminatlar

TeminatlarPaket 1Paket 2 Paket 3 
Kaza Sonucu Vefat50.00TL100.00TL200.00TL
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet50.00TL100.00TL200.00TL
Aylık Prim Tutarı*22.90TL29.90TL34.90TL
Asistans HizmetleriÜcretsiz Online Sağlık Paketi
Online Doktor ve Online Psikolog Hizmeti

*Aylık prim tutarı, 12 eşit taksit tutarı hesaplanarak hazırlanmıştır. 

icon
Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda, poliçenizde yer alan kaza sonucu vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmediyseniz yasal varislerinize ödenir.

icon
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır, FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Hizmetler

doctor
Online Doktor Hizmeti

Poliçe süresince 7 gün 24 saat uzman doktorlarla online olarak 15’er dakikalık sınırsız sayıda ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

Online Doktor

doctor
Online Psikolog Hizmeti

Poliçe süresince uzman psikologlara 4 kez, 15'er dakikalık online seanslarla ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Online Doktor

Merak Ettikleriniz

qnbsigorta.com’da bulunan Online Doktor ve Psikolog Hizmeti sayfasına T.C. Kimlik Numaranızı ve doğum tarihi bilgilerinizi girerek online doktor platformuna erişebilir, belirtilen listeden istediğiniz doktoru seçerek anında veya ileri bir tarihte, görüntülü veya yazılı olarak uzman doktor veya psikologlarla görüşme yapabilirsiniz.

Bu hizmetten kendiniz veya çocuklarınız için faydalanabilirsiniz.

Sağlığınız ile ilgili sorun yaşadığınız anda bir hastaneye başvurmadan önce bu hizmet aracılığı ile uzman bir doktorla görüşerek tedavi konusunda doğru yönlendirmeleri alabilir, ön tanı ve teşhis ile iyileşme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Daha önce yaptırmış olduğunuz tahlil ve tetkikler hakkında da uzman doktorumuzdan görüş alabilirsiniz.

Doktor ve Psikologlarımız, onlarla yaptığınız görüşmelerde sağlık durumunuz ve tedavi yönteminiz hakkında sizi bilgilendirirler fakat bu görüşmeler yüz yüze muayene yerine geçmediği için sizi tedavi etmek için ilaç yazamazlar, acil durumu yönetemezler veya size tedavi uygulayamazlar.

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

DİĞER MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN

destek@qnbsigorta.com

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN

0850 222 0 860

Müşteri Yorumlarımız

Bugünü yaşayanların sigorta şirketi.

 

xcsc

QNB Sigorta'nın katkılarıyla hayatınıza fayda katan bir portal.