Gülen Yüzler

Ferdi Kaza Sigortası

Ayda sadece 25 TL ödemelerle

Gülen Yüzler sigortası kapsamında faydalandığım ücretsiz diş muayenesi ve diş taşı temizliğinden çok memnun kaldım. Hem sigortalanmama hem de masraflarımı kısmama yardımcı olan QNB Sigorta ailesine teşekkür ederim.
Feyzi Ö., İSTANBUL
 

Sizi ve sevdiklerinizi beklenmedik risklere karşı korurken aynı zamanda diş sağlığınızı da düşünen ve sizi güvenle gülümsetebilecek harika bir çözüm önerimiz var.

Neden Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası?

  • Kaza sonucu daimi maluliyet durumunda maddi güvence sağlar.
  • Kaza sonucu yaşam kaybında ailenize ve sevdiklerinize toplu para ödemesi yapar.
  • Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz diş sağlığı hizmetleri ve daha fazlasını sunar.

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası Neleri İçerir?

Teminatlar

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda, poliçenizde yer alan kaza sonucu vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmediyseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır, FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Teminat ve Prim Tutarları

Bu ürün ile birlikte aşağıdaki teminatlar sunulmaktadır;

TEMİNATLAR TEMİNAT TUTARLARI PRİM TUTARI
Kaza Sonucu Vefat 40.000 TL 25 TL x 12 Ay
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet 40.000 TL
İndirimli ve Ücretsiz Hizmetler
Diş Hekimi Muayenesi
Diş hekimi muayenesi
Diş Taşı Temizliği
Diş taşı temizliği
Diş Röntgeni Uygulamaları
Diş röntgeni uygulamaları

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte QNB Sigorta Ayrıcalıklar Kulübüne de ücretsiz olarak üye olarak Diş Sağlığı Hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan diş sağlığı hizmetleri;

Hizmet Adı Kullanım Hakkı
Diş Hekimi Muayenesi Yılda İki Kez
Diş Taşı Temizliği Yılda İki Kez
Diş Röntgen Filmi (Periapikal-Tek Diş) Yılda İki Kez

Poliçe süreniz boyunca anlaşmalı kurumlardan alacağınız diğer tüm diş sağlığına ilişkin hizmetler, TDB (Türkiye Diş Hekimleri Birliği) taban fiyatı tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Detaylı Bilgi ve Randevu İçin

Bu ürüne sahipseniz hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0212 328 12 10

Bu ürüne sahip olmak ve hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0850 222 0 860

Bu Üründen Kimler Faydalanabilir?

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.
 
*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.