Ana içeriğe atla

Smart-i Awards, Yılın Ekibi Olarak QNB Sigorta Pazarlama Ekibini Seçti

28 Eylül 2023

Smarti

QNB Sigorta, ülkemizde ve dünyada öne çıkan platformlar tarafından düzenlenen ödül programlarında başarılarını tescillemeye devam ediyor. Şirket son olarak, sigortacılık sektörünün gelişmesini hedef alan ürün ve hizmetleri desteklemek amacıyla düzenlenen Smart-i Awards’ten birincilik ödülü ile döndü. QNB Sigorta Pazarlama ekibi, yeni marka adına geçiş sürecinde gerçekleştirdiği çalışmalarla Smart-i Awards tarafından Yılın Ekibi ödülüne layık görüldü.

Sağlık, hayat ve bireysel emeklilik sigortası branşlarında sürdürdüğü sigortacılık faaliyetleri ile bireylerin sadece zor günlerinde değil hayatları boyunca yanlarında olmayı hedefleyen QNB Sigorta, başarılı projeleriyle elde ettiği ödüllerine bir yenisini daha ekledi. QNB Sigorta, sigortacılık sektörünün gelişmesini hedef alan ürün ve hizmetleri desteklemek sigortacılık endüstrisindeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlenen Smart-i Awards tarafından Yılın Ekibi ödülüne layık görüldü. QNB Sigorta Pazarlama ekibi, yeni marka adına geçiş döneminde hayata geçirdiği başarılı çalışmaları ile ödülü almaya hak kazandı.

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank ortaklığında faaliyet gösteren Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik; herkes için ulaşılabilir, güvenilir sigortacılık hizmetleri sunmak üzere çıktığı yolda %100 QNB Finansbank iştiraki olarak faaliyetlerine devam edeceğini açıklamıştı. Yeni marka adını ise QNB Sigorta olarak duyurmuştu. Yeni marka adına geçiş süreci kapsamında QNB Sigorta Pazarlama Ekibi; sadece 4 ayda çalışanların kullandığı iç dokümanlar ve platformların yanı sıra müşteriye ulaşan tüm iletişim kanallarında marka adının düzenlenmesine liderlik etti.

Yeni yapılanmasıyla QNB Finansbank'ın gücünü de arkasına alan QNB Sigorta, sigortacılık sektöründe daha etkili adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Dönüşüm sürecine yeni hedefler ve söylemlerle adım atan şirket sağlık, hayat, ferdi kaza ve bireysel emeklilik sigortası alanlarında müşterilerinin bugününü ve geleceğini güvence altına alarak, hayatına dokunduğu herkesi iyi hissettirmeyi amaçlıyor.


QNB Sağlık Hayat Sigorta ve Emeklilik A.Ş. Hakkında:

2007 yılında Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş adı ile kurulan şirket, 4 Haziran 2023 tarihinde Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank’ın yüzde 100 iştiraki olarak QNB Sigorta ismiyle faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır. Yeni yapılanmasıyla QNB Finansbank'ın gücünü de arkasına alan QNB Sigorta, sigortacılık sektöründe daha etkin adımlar atmayı hedefliyor.

“QNB Sigorta Hayat Boyu Yanında” söylemiyle şirket; sağlık, hayat ve bireysel emeklilik sigortası branşlarında bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket “QNB Sigorta, sadece yarın değil şimdi iyi ol, bugün iyi hisset diye var” mesajıyla sadece sigorta teminatlarının talep edildiği zamanlarda değil, önlem almak istenilen tüm anlarda müşterilerinin yanında olacağını vurgulayarak çalışmalarına devam etmektedir. QNB Sigorta, yüzde 67 oranında kadın istihdamı ile sigorta sektöründe kadının güçlendirilmesi konusunda önemli çalışmalara imza atıyor.

Daha fazla bilgi edinmek için qnbsigorta.com’u ziyaret edebilir ya da 0850 222 0 860 numaralı QNB Sigorta Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

Communication Partner
Elif Özcan / Marka Direktörü
elifozcan@cpartner.com.tr - 0 850 333 65 10 - 0 533 707 64 33