Ana içeriğe atla
Hayat Sigortası

Ticari
Hayat Sigortası

Ticari Hayat Sigortası

Neden Ticari Hayat Sigortası?

Ticari firma sahiplerine hayatta karşılaşabilecekleri risklere karşı vefat, kaza veya hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet, kaza sonucu tedavi masrafları teminatları ile Yıllık ve Uzun Süreli olmak üzere 2 farklı poliçe süresi seçeneğiyle maddi güvence sağlar.

Vefat teminatı ile hayatta karşılaşabileceğiniz risklere karşı sevdiklerinize maddi güvence sağlar.

Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Daimi maluliyet durumunda siz ve sevdiklerinizin geleceği için maddi koruma sağlar.

Ödediğiniz primleri vergi matrahından düşerek %40’a varan oranda vergi avantajından faydalanmayı sağlar.

Kaza sonucu tedavi masrafları teminatı ile hayatta karşılaşabileceğiniz risklere karşı sizlere maddi güvence sağlar.

Ücretsiz ve indirimli Ticari Assistans hizmetleri sunar.

Teminatlar

icon
Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde belirtilen tutar lehtara, lehtar belirtmediyseniz yasal varislerinize ödenir. Vefat teminatı bu ürünün ana teminatıdır.

icon
Kaza Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda ya da kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Sartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır, FKSGS'de yer almayan oranlar için ise Eriskinler Için Engellilik Degerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, saglık kurulu raporundaki kazaya iliskin engel oranı dikkate alınır.

Sigortalının sigorta süresi içinde ortaya çıkan bir hastalık sonucunda derhal veya hastalık tarihinden itibaren iki yıl içinde tam ve daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve tam daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen tazminat tutarı sigortalıya ödenir. Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Eriskinler Için Engellilik Degerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, Özürlülük Oranları Cetvelinde sayılan %60 ve üstü oranlara karsılık gelen maluliyet halleridir.

Sigorta Sirketi, gerekli gördügü durumlarda, deginilen yönetmelik ekinde yer alan Özürlü Raporu Vermeye Yetkili Saglık Kuruluslarından rapor talep edebilir. Poliçede belirtilen daimi maluliyet teminatı, bu teminat kapsamında ödenebilecek tutarın üst sınırını ifade eder. Hastalık hali için 90 günlük muafiyet süresi mevcuttur. Bir kaza veya hastalık, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. 

icon
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Sigortalının; sigorta süresi içinde gerçeklesen bir kaza neticesinde, kaza gününden itibaren bir sene içinde ödenen tedavi masrafları, doktor ücreti, ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masrafları (nakil ücretleri hariç) sigorta poliçesinde belirtilen teminat tutarına kadar ödenir. 

Teminat ve Prim Tutarı

Bu ürüne ait prim tutarı, sigortalı adayının yaşına ve seçilen teminat tutarlarına göre değişkenlik göstermektedir.

TEMİNATLAR
Vefat100.000 TL – 10.000.000 TL
Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet100.000 TL – 10.000.000 TL
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları25.00 TL - 10.000.000 TL
İş Yeri Asistans Hizmet

Poliçe süresi boyunca sigortalının is yerindeki tesisat, elektrik, çilingir, cam hizmetleri için 1'er kez olmak üzere çağırma, malzeme ve isçilik olay basına 1.000 TL'ye kadar ücretsiz karşılanır. 

Akaryakıt İndirim Paketi

Aytemiz istasyonlarında katkılı kurşunsuz benzin, optimum motorin ve motorin ürünlerinde %2 oranında indirim uygulanır.

Araç Periyodik Bakım

Anlaşmalı servislerde uygulanacak periyodik bakımlarda %15 indirim sağlanır.

Diş Klasik Tasarruf Planı
Yılda 1 kez ücretsiz;
  • Diş Hekimi muayenesi
  • Diş taşı (alt üst çene) Temizliği
  • Periapikal Diş röntgen filmi (tek diş) 
Check-up İndirim Hizmeti:

Anlaşmalı hastaneler ve kliniklerden temin edilen hizmetler üzerinden %20'ye varan indirim sağlanmaktadır. 

Hizmet Detayı: Doktor Değerlendirme, Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG, Tam Kan Sayısı (18), Tam İdrar Tahlili, Sedimentasyon - Kandaki alyuvarların ölçülmesi, Açlık Kan Şekeri, Kolestrol (Total)

Klima Bakım

Ev, salon ve duvar tipi klimasının yıllık bakımının ücretsiz olarak yapılmasını sağlayan hizmettir. Bu hizmet; sigortalının bir adet kliması için yılda bir kez geçerlidir.

Bu Üründen Kimler Faydalanabilir?

18-68 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Sigorta Süresi

Bu ürün, yıllık ve uzun süreli olmak üzere iki farklı poliçe süresi seçeneği ile sunulmaktadır.

Fon
Yıllık Ticari Hayat Sigortası

Sigorta süresi 1 yıldır ve yenileme garantisi bulunmamaktadır.

Fon
Uzun Süreli Ticari Hayat Sigortası

Sigortanızı 2-5 yılları arasında seçim yaparak oluşturabilirsiniz. Sigorta ürünü uzun süreli ve yıllar itibarıyla azalan teminat yapısına sahiptir.

İletişim

DİĞER MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN

destek@qnbsigorta.com

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN

0850 222 0 860