İkisi Bir Arada

Hayat Sigortası

Ücretsiz diş ve göz sağlığı hizmeti avantajıyla!

Sigortamın sunduğu ücretsiz hizmetlerden kızlarım faydalandı. Çok memnun kalmışlar. Ben bu güvenceyi arkadaş çevreme önermeye şimdiden başladım.
İsmail Z., İSTANBUL
 

Kendinizi ve sevdiklerinizi beklenmedik risklere karşı korurken aynı zamanda diş ve göz sağlığı ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek ve hayata bakış açınızı değiştirebilecek harika bir çözüm önerimiz var.

Neden İkisi Bir Arada Hayat Sigortası?

  • Kaza sonucu hastanede yatmanız durumunda günlük olarak poliçede belirtilen teminat tutarı kadar tazminat alırsınız.
  • Kaza sonucu daimi maluliyet durumunda maddi güvence sağlar.
  • Yaşam kaybında ailenize ve sevdiklerinize toplu para ödemesi yapar.
  • Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz diş ve göz sağlığı hizmetleri, indirimler ve daha fazlasını sunar.

İkisi Bir Arada Hayat Sigortası Neleri İçerir?

 

Teminatlar

Vefat Teminatı

Sigortalının, sigorta süresi içinde vefat etmesi halinde poliçede belirtilen vefat teminat tutarı, vefat tazminatı olarak sigortanın önceden tayin edilmiş lehtarına, lehtar tayin edilmemiş ise kanuni varislerine ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Hayat Sigortası Genel Şartları'nda (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Hayat Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır, FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Teminat detayları ve teminata hak kazanma şartları ile ilgili bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Teminat detayları ve istisnalar ilgili sigorta genel ve özel şartlarında belirlenmiştir.

Kaza Sonucu Gündelik Hastane Teminatı

Hayat Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanan bir kaza neticesinde hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren durumlarda, hastanede yattığınız her bir gün için poliçenizde yazılı teminat tutar ödenir.

*Kaza Sonucu Gündelik Hastane Teminatı bir yıl içinde en fazla 180 gün süre ile ödenmektedir.

Teminat ve Prim Tutarları

Bu ürün ile birlikte aşağıdaki teminatlar sunulmaktadır;

TEMİNATLAR Paket 1 Paket 2
Vefat 400.000 TL 450.000 TL
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet 400.000 TL 450.000 TL
Kaza Sonucu Gündelik Hastane 6.000 TL 6750 TL
Yıllık Prim Tutarı 4.038 TL 4.543 TL

 

İndirimli ve Ücretsiz Hizmetler

Anlaşmalı kurumlarımızdaki diğer göz tedavilerinizde %30’a, optik alışverişlerinizde %60’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. İndirim oranları, satın almak/kullanmak istediğiniz hizmete ve bulunduğunuz il/ilçeye göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca diğer diş tedavileriniz için, Türk Diş Hekimleri Birliği’nin asgari fiyat tarifesi üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Dolgu tedavisi hariç diğer hizmetlerden yıllık limitler dahilinde sigortalının 1. derece akrabaları da yararlanabilir. Anlaşmalı kurumlarımızda sağlanan göz muayenesinden Genel Sağlık Sigortanızı kullanarak yararlanmak istemeniz durumunda SGK tarafından alınan muayene katılım bedelini ödemeniz gerekmektedir.

Bu ürün kapsamında sunulan Ayrıcalıklar Kulübü hizmetleri;

Yılda iki defa olmak üzere,

  • Göz doktoru muayenesi,
  • Diş doktoru muayenesi,
  • Diş taşı temizliği,
  • Diş röntgeni (Tek diş),

Yılda bir defa ücretsiz olmak üzere,

  • Tek diş dolgu tedavisi hizmetlerini içerir.

Detaylı Bilgi ve Randevu İçin

Bu ürüne sahipseniz hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0212 328 12 10

Bu ürüne sahip olmak ve hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0850 222 0 860

Bu Üründen Kimler Faydalanabilir?

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi 1 yıldır ve 4 yıl yenilenir. Yenileme dönemi geldiğinde Sigortacının poliçeyi yenilememe hakkı saklıdır. Sigortacı, taahhüt ettiği 4 yıllık otomatik yenileme süresi içerisinde yenileme işlemini tıbbi inceleme yapılmaksızın yerine getirmek zorundadır. Otomatik yenileme süresi bittikten sonra Sigortacı poliçeyi yenileyip yenilememekte serbresttir. Sigorta prim taksitinin vadesinde ödenmemesinden dolayı iptal vb. bir nedenle sona eren poliçeler ile maluliyet teminatının tamamı ödenmiş olan poliçeler için yenileme yapılmaz.