Ana içeriğe atla

QNB Sigorta Mobil
Şimdi En Yeni Haliyle Hizmetinizde!

QNB Sigorta Mobil Uygulama

QNB Sigorta Mobil Şimdi En Yeni Haliyle Hizmetinizde!

Sigorta poliçeniz veya bireysel emeklilik sözleşmenize ait birçok işlemi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz QNB Sigorta Mobil’i Appstore, Google Play Store ve Huawei AppGallery’den ücretsiz indirebilir, işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.


QNB Sigorta Mobil ile Neler Yapabilirsiniz?

Sigorta ve emeklilik ürünlerimizden herhangi birine sahip olan tüm sigortalılarımız aşağıdaki işlemleri ve hizmetleri kolayca gerçekleştirebilirler.

  1. Poliçe ve Sözleşme detaylarınızı görüntüleyebilir,
  2. Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir,
  3. Dekontlarınızı görüntüleyebilir ve indirebilir,
  4. Tamamlayıcı Sağlık sigortanız kapsamında doktor, psikolog ve diyetisyen ile online görüşme yapabilir ve diğer asistans hizmetleri için randevu oluşturabilir,
  5. Tamamlayıcı Sağlık sigortanız kapsamında anlaşmalı olduğumuz sağlık kurumlarının adres ve iletişim bilgilerini görüntüleyerek yol tarifi alabilir,
  6. Tazminat ihbarında bulunabilir,
  7. Emeklilik sözleşmeleriniz için birikim detayları görüntüleyebilir ve fon dağılımı değişikliği yapabilir,
  8. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alabilir, Akıllı Hayat sigortası, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi gibi bir çok ürün için başvuru yapabilirsiniz.

QNB Sigorta Mobil ile ilgili sorularınız için, uygulamanın içindeki “QNB Sigorta'ya Ulaşın” bölümünden ya da web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

QNB Sigorta Mobil şimdi Appstore, Google Play Store ve Huawei AppGallery’de!

QNB Sigorta Mobil uygulamasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz: