Ana içeriğe atla
Ferdi Kaza Sigortası

Gülen Yüzler
Ferdi Kaza Sigortası

Gülen Yüzler Hero

Neden Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası?

Sizi ve sevdiklerinizi beklenmedik risklere karşı korurken aynı zamanda diş sağlığınızı da düşünen ve sizi güvenle gülümsetebilecek harika bir çözüm önerimiz var.

Kaza sonucu daimi maluliyet durumunda maddi güvence sağlar.

Kaza sonucu yaşam kaybında ailenize ve sevdiklerinize toplu para ödemesi yapar.

Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz diş sağlığı hizmetleri ve daha fazlasını sunar.

Gülen Yüzler  Ferdi Kaza Sigortası Teminatları

icon
Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda, poliçenizde yer alan kaza sonucu vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmediyseniz yasal varislerinize ödenir.

icon
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır, FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Teminatlar Paket 1
Kaza Sonucu Vefat 40.000 TL
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet 40.000 TL
Aylık Prim Tutarı* 25 TL

İndirimli Hizmetler

Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte QNB Sigorta Ayrıcalıklar Kulübüne de ücretsiz olarak üye olarak Diş Sağlığı Hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan diş sağlığı hizmetleri;

ok
Yılda İki Kez
Diş Hekimi Muayenesi
  • Poliçe süreniz boyunca anlaşmalı kurumlardan alacağınız diğer tüm diş sağlığına ilişkin hizmetler, TDB (Türkiye Diş Hekimleri Birliği) taban fiyatı tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
ok
Yılda İki Kez
Diş Taşı Temizliği
  • Poliçe süreniz boyunca anlaşmalı kurumlardan alacağınız diğer tüm diş sağlığına ilişkin hizmetler, TDB (Türkiye Diş Hekimleri Birliği) taban fiyatı tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
ok
Yılda İki Kez
Diş Röntgen Filmi (Periapikal-Tek Diş)
  • Poliçe süreniz boyunca anlaşmalı kurumlardan alacağınız diğer tüm diş sağlığına ilişkin hizmetler, TDB (Türkiye Diş Hekimleri Birliği) taban fiyatı tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN

Bu ürüne sahipseniz hizmetlerden faydalanmak için bizi arayın.

0212 328 12 10

Bu ürüne sahip olmak ve hizmetlerden faydalanmak için bizi arayın

0850 222 0 860

Merak Ettikleriniz

Aklınıza takılan bir şey mi var? Sıkça sorulan sorulara göz atın.

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.

Müşteri Yorumlarımız

Bugünü yaşayanların sigorta şirketi.

Diğer Ferdi Kaza Sigortası Ürünlerimiz

Sağlığınızı veya geleceğinizi güvence altına almak için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Ticari Ferdi Kaza Ürün Kartı

Ticari Ferdi Kaza Sigortası

 

xcsc

QNB Sigorta'nın katkılarıyla hayatınıza fayda katan bir portal.