Ana içeriğe atla
Hayat Sigortası

Bütçeme Destek
Hayat Sigortası

Bütçeme Destek Hayat Sigortası

Neden Bütçeme Destek Hayat Sigortası?

Bütçeme Destek Hayat Sigortası ile beklenmedik durumlar karşısında kendinize ve sevdiklerinize 560.000 TL’ye kadar maddi güvence sağlamanın yanında market alışverişlerinizde hediye çeki ve akaryakıt indirimiyle bütçenize destek oluyoruz.

Vefat durumunda ailenize ve sevdiklerinize toplu para ödemesi yapar.

Kaza sonucu daimi maluliyet durumunda maddi güvence sağlar.

Kaza veya hastalık nedeniyle hastanede yatarak tedavi görmeniz durumunda günlük hastane tazminatı sağlar.

Carrefour veya Migros’ta yapılacak alışverişlerde kullanılmak üzere; Paket 1’in seçilmesi durumunda 300 TL, Paket 2 ve 3’ün seçilmesi durumunda 500 TL hediye çeki ile indirim uygulanacaktır.

Lukoil veya Aytemiz benzin istasyonlarında motorin ve benzinde %2 indirim avantajı sağlar.

Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan düşerek maddi avantaj sağlar.

Teminatlar

Teminat AdıPaket 1Paket 2Paket 3
Vefat400,000TL480,000TL560,000TL
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet400,000TL480,000TL560,000TL
Kaza veya Hastalık Sonucu Gündelik Hastane4,000TL4,800TL5,600TL
Prim Tutarı4,835TL5,802TL6,769TL
icon
Vefat Teminatı

Sigortalının, sigorta süresi içinde vefat etmesi halinde poliçede belirtilen vefat teminatı tutarı, vefat tazminatı olarak sigortanın önceden tayin edilmiş lehtarına, lehtar tayin edilmemiş ise kanuni varislerine ödenir.

icon
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır, FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

icon
Kaza veya Hastalık Sonucu Gündelik Hastane Teminatı

Sigortalının kaza veya hastalık nedeniyle hastanede yatarak tedavi görmesi durumunda hastanede yattığı her bir gün için poliçede belirtilen günlük teminat tutarı ödenir. Bir sigorta yılı içinde en fazla 90 gün için Gündelik Hastane Tazminatı ödemesi yapılmaktadır. Hastalık Sonucu Gündelik Hastane Teminatında poliçe başlangıç tarihinden itibaren 90 gün geçerli muafiyet süresi bulunmaktadır. Tazminat talep hakkı bu sürenin bitiminde doğar. Kaza sonucu oluşan hastane tazminat taleplerinde ise 90 günlük muafiyet süresi uygulanmaz.

İndirimli Hizmetler

Bu hizmetlerden faydalanmak ve bilgi almak için 0212 705 02 18 numaralı Asistans Müşteri Hattı’nı veya 0850 222 0 860 numaralı QNB Sigorta Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Market Hediye Çeki
Poliçe süresince 1 kez

Carrefour veya Migros’ta yapılacak alışverişlerde kullanılmak üzere; Paket 1’in seçilmesi durumunda 300 TL, Paket 2 ve 3’ün seçilmesi durumunda 500 TL hediye çeki ile indirim uygulanacaktır.

  • Bu hizmetlerden akıllı telefonu olmayan kişiler faydalanamayacaktır.
Akaryakıt İndirimi
Poliçe süresince sınırsız

Lukoil veya Aytemiz'in anlaşmalı istasyonlarından yapılacak yakıt alımlarında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na (EPDK) bildirdiği fiyatlar üzerinden motorin ve benzinde %2 indirim sağlar. 

Akaryakıt indirim hizmetinden faydalanmak için Aytemiz için Aytemiz Vaay; Lukoil için ise Doldur Geç uygulamasının telefona yüklenmesi gerekmektedir. 

  • Bu hizmetlerden akıllı telefonu olmayan kişiler faydalanamayacaktır.

Merak Ettikleriniz

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Sigorta süresi 1 yıldır ve 4 yıl yenilenir. Yenileme dönemi geldiğinde Sigortacının poliçeyi yenilememe hakkı saklıdır. Sigortacı, taahhüt ettiği 4 yıllık otomatik yenileme süresi içerisinde yenileme işlemini tıbbi inceleme yapılmaksızın yerine getirmek zorundadır. Otomatik yenileme süresi bittikten sonra Sigortacı poliçeyi yenileyip yenilememekte serbesttir. Sigorta prim taksitinin vadesinde ödenmemesinden dolayı iptal vb. bir nedenle sona eren poliçeler ile maluliyet teminatının tamamı ödenmiş olan poliçeler için yenileme yapılmaz.

DİĞER MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN

destek@qnbsigorta.com

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN

0850 222 0 860

Müşteri Yorumlarımız

Bugünü yaşayanların sigorta şirketi.

 

xcsc

QNB Sigorta'nın katkılarıyla hayatınıza fayda katan bir portal.