Ana içeriğe atla

internet sitesi
gizlilik uyarısı

Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Uyarısı”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Tanımlar

QNB Sağlık Hayat Sigorta ve Emeklilik A.Ş. (bundan sonra QNB Sigorta olarak geçecektir.) sağlık, emeklilik ve hayat sigortacılığı alanında faaliyet göstermektedir. www.qnbsigorta.com sitesi bundan böyle Web Sitesi olarak geçecektir.


Amaç

QNB Sigorta bu site aracılığıyla müşterilerine; doğru, hızlı ve güvenilir bilgi akışını sağlamak, müşterilerin problemlerini en kısa yoldan QNB Sigorta'nın ilgili birimine bildirmelerini sağlamak, böylece internet teknolojisinin ve QNB Sigorta müşterisi olmanın avantajlarını kullandırmak amacındadır.

QNB Sigorta müşterisi olmayanlara internet sitesi yoluyla sigortacılık hakkında temel bilgiler vermek, QNB Sigorta'nın ürünlerini tanıtmak, bireylerin karşılarındaki riskleri en aza indirerek geleceğe umutlu bakmalarını sağlamanın yollarını göstermek amacındadır.


QNB Sigorta Web Sitesi

www.qnbsigorta.com QNB Sigorta'nın bir sigorta şirketi olarak kurması yasaca talep edilen resmi web sitesidir. Web sitesi internet üzerindedir ancak kayıtlar ve müşteri bilgileri internet üzerinde değildir. Tüm müşteri ve poliçe bilgileriyle, bu bilgilerin fer-i nitelikteki uzantıları QNB Sigorta tarafından yönetilen ve QNB Sigorta'nın Genel Merkezinde bulunan bilgi depolama merkezindedir. Site yüksek güvenliklidir. QNB Sigorta, bilişim teknolojilerinin elverdiği ölçüde web sitesinin güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır.

Web sitesinin ve içeriği bilgilerin gizliliği ile ilgili verilen taahhütler sadece www.qnbsigorta.com içerisinde geçerlidir, hiçbir şekilde bu adresten başka bir adreste bulunan web sitelerini kapsamaz. QNB Sigorta'nın web sitesi üzerinde bulunan, diğer web sitelerine ait linkler, reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin; bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan QNB Sigorta sorumlu değildir.


Bilgilerin Paylaşımı

QNB Sigorta bu site aracılığıyla üçüncü kişilerden aldığı ya da müşterilerine ait olan bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. QNB Sigorta; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, yanlızca gerekli