Ana içeriğe atla
online-doctor
Online Randevu Platformuna Giriş Formu

Doğum Tarihiniz

CAPTCHA

Online Doktor
Hizmetleri

Uzman doktor, psikolog veya diyetisyenlerle sesli, görüntülü veya yazılı olarak görüşme yapmak için aşağıdaki formu doldurarak online doktor platformuna erişebilirsiniz.

online-doktor

Uzman doktor, psikolog, pedagog ve diyetisyenlerle anında veya ileri bir tarihte, sesli, görüntülü veya yazılı olarak görüşme yapmak için aşağıdaki formu doldurarak online doktor platformuna erişebilirsiniz.

Online Doktor, Psikolog, Pedagog ve Diyetisyen hizmetinden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası müşterilerimiz yararlanırken, 7/24 Sağlıklı Hayat Ferdi Kaza Sigortası ürünümüze sahip müşterilerimiz sadece Online Doktor ve Psikolog hizmetinden faydalanabilmektedir.

DİĞER MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN

destek@qnbsigorta.com

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN

0850 222 0 860

Poliçeniz kapsamında online doktor, online pedagog ve online psikolog hizmeti için yönlendirileceğiniz Asistans Hizmet Firması QNB Sigorta tarafından sadece hizmet ağı olarak belirlenmekte olup, verilecek tıbbi hizmet ve kalitesinin QNB Sigorta tarafından garanti edildiği anlamına gelmemektedir. QNB Sigorta’nın sorumluluğu anlaşmalı kurum ve kuruluşlardan Sigortalının talebi üzerine alınacak sağlık hizmetinin poliçe şartları dahilinde Sigortalıya sunulmasının sağlanması ile sınırlıdır. Tıbbi danışmanlık ve tıbbi bilgilendirmeler dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın verilecek hizmetlere ilişkin tüm sorumluluk hizmeti veren kurum veya kuruluşa aittir.


Online Sağlık Paketi Hakkında Merak Edilenler

Aklınıza takılan bir şey mi var? Sıkça sorulan sorulara göz atın.

Online Sağlık Paketindeki hizmetlerden yararlanmak için; QNB Sigorta Mobil ya da qnbsigorta.com’de bulunan ‘Online Sağlık Hizmetleri’ sayfamıza girerek görüşmelerinizi direkt olarak internet tarayıcınız üzerinden yapabilirsiniz. Herhangi bir ek uygulama indirmenize gerek bulunmamaktadır.

QNB Sigorta.com.tr ve QNB Sigorta Mobil’de bulunan ‘Online Sağlık Hizmetleri’ sayfasına T.C. Kimlik Numaranızı ve doğum tarihi bilgilerinizi girerek online doktor platformuna erişebilir, belirtilen listeden istediğiniz doktoru seçerek anında veya ileri bir tarihte, görüntülü veya yazılı olarak uzman doktor, psikolog ve diyetisyenlerle görüşme yapabilirsiniz.

Bu hizmetten kendiniz veya çocuklarınız için faydalanabilirsiniz.

Sağlığınız ile ilgili sorun yaşadığınız anda bir hastaneye başvurmadan önce bu hizmet aracılığı ile uzman bir doktorla görüşerek tedavi konusunda doğru yönlendirmeleri alabilir, ön tanı ve teşhis ile iyileşme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Daha önce yaptırmış olduğunuz tahlil ve tetkikler hakkında da uzman doktorumuzdan görüş alabilirsiniz.

Doktor, Psikolog ve Pedagoglarımız, onlarla yaptığınız görüşmelerde sağlık durumunuz ve tedavi yönteminiz hakkında sizi bilgilendirirler fakat bu görüşmeler yüz yüze muayene yerine geçmediği için sizi tedavi etmek için ilaç yazamazlar, acil durumu yönetemezler veya size tedavi uygulayamazlar.

xcsc

QNB Sigorta'nın katkılarıyla hayatınıza fayda katan bir portal.
QNB Sigorta'nın katkılarıyla hayatınıza fayda katan bir portal.