Ana içeriğe atla
Sağlık Sigortası

QNB Sigorta ile Sağlığınız Güvende

Sağlık sigortası ürünlerimiz ile kendinizin ve sevdiklerinizin yarınlarını güvence altına alın.

Sağlık Sigortası Kategori

Sağlık Sigortası Ürünleri

Biz QNB Sigorta olarak, müşterilerimizin ve sevdiklerinin geleceğini hayattaki risklere karşı teminat altına almak için sağlık sigortası başta olmak üzere sigortacılık alanında 200 yılı aşkın tecrübesi ile 30'dan fazla ülkede 180 milyonu aşkın müşterisine hizmet veren QNB Sigorta; global ve Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank A.Ş.’nin ortaklığında çalışıyoruz.

QNB Sigorta'nın tecrübesi ile bireysel sağlık, güvenli bir gelecek, keyifli bir yaşam ve huzurlu bir emeklilik konularında kişilere özel ürünler geliştiriyor, dünya genelinde 1.5 milyondan fazla çözüm ortağı, doktorlar, hemşireler, sağlık profesyonelleri, klinikler ve tesisler ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. QNB Sigorta olarak işimize bakış açımız; tüm sigortacılık ürün ve hizmetlerimizin ulaşılabilir fiyatta, güvenilir kalitede, basit ve anlaşılır bir kullanıcı deneyimi sunmaktır.

Bize göre her anında yanında olmak sadece sigorta teminatlarına ihtiyaç duyduğunda değil, hayatını dolu dolu yaşamak istediği her gününde tüm müşterilerimizin yanında olabilmektir.

Önlem almak istediğin tüm anlarda, beklenmedik risklere karşı çözüm ararken ve geleceğine dair kazançlı planlar yaparken hep yanında olmak için QNB Sigorta ailesi olarak biz buradayız.

Sevdiklerinle birlikte her anını güvenle ve gülümseyerek yaşayabilmen için QNB Sigorta seninle hayat boyu birlikte...

Kolay emeklilik Planı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Geleceğiniz için birikim yapmanın en kolay yolu bu planda

Merak Ettikleriniz

Aklınıza takılan bir şey mi var? Sıkça sorulan sorulara göz atın.

  • ALO 170 (Çalışma Hayatı İletişim Merkezi) ile iletişime geçebilirsiniz.
  • E-devlet üzerinden SPAS (Sağlık Provizyon Aktivasyon Sistemi) Müstehaklık Sorgulama yapabilirsiniz. https://www.turkiye.gov.tr/

QNB Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası olan sigortalılarımız, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarında alınan ek ücretleri teminat altına almış olurlar. QNB Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sadece SGK tarafından kapsama alınan, Genel Sağlık Sigortasına sahip olan kişiler için geçerlidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan sadece Genel Sağlık Sigortası (GSS) aktif olan kişiler yararlanabilmektedir. Özel Sağlık Sigortası’nda ise bu şart aranmamaktadır. Anlaşmalı kurum ağı ve teminat yapıları farklıdır.

Müşteri Yorumlarımız

Bugünü yaşayanların sigorta şirketi.

Diğer Bireysel Çözüm Ürünlerimiz

Sağlığınızı veya geleceğinizi güvence altına almak için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

 

xcsc

QNB Sigorta'nın katkılarıyla hayatınıza fayda katan bir portal.