Ana içeriğe atla

İnsan Kaynakları

exclude

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

İnsan Kaynakları uygulamalarımızın temelini, global QNB Sigorta kültürü ile QNB Finansbank deneyimlerini entegre ederek asıl kaynağımız olan çalışanlarımızın QNB Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin çalışanı olmaktan gurur duyacağı ortam ve koşulları sağlamak oluşturur.

Sektör içinde rekabetçi ücretlendirme yaklaşımımız, şeffaf kariyer yönetim sistemimiz,  adil ödüllendirme bakış açımız, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini destekleyen eğitimlerimiz ile şirketine bağlı, başarı odaklı, öğrenmeye açık, takım bilincine sahip, katılımcı ve gelişime açık çalışanların oluşturduğu bir ortam sağlanır.

QNB Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş. çalışanlarını sosyal ortamlarda bir araya getirmeyi ve bireyler arası iletişimi iş dışında da güçlendirmeyi esas alır.

 

İnsan Kaynakları Uygulamamız

  • Çalışanlarımızın şirketimizin başarısının temeli olduğu inancıyla;
  • Adayların mevcut nitelikleri ile şirket ihtiyaçlarının örtüştüğü işe alım politikasını izleyerek;
  • Çalışanlar arasında adaletli yaklaşımın egemen olduğu,
  • Performansın karşılık açık iletişim platformu ile değerlendirildiği ve bu değerlendirme sonuçlarına bağlı olarak eğitim, kariyer yönetimi ve ödüllendirme uygulamalarının devreye alındığı,

Çalışanların işe katkısını ve potansiyelini değerlendirerek yapılan yetenek değerlendirme süreci ile kariyer gelişimlerine fırsat veren, iletişime açık, işbirlikçi bir çalışma ortamı yaratmak, insan kaynakları yaklaşımımızın temelini oluşturur.

 

Öğrenme ve Gelişim Fırsatları

İnsana yatırımın önemine inanan QNB Sigorta Ailesinde, ana felsefemiz sürekli gelişim üzerine yapılandırılmıştır. Şirketimizin vizyon, misyon ve değerlerini benimseyen insan kaynağımızı elimizde tutmak, çalışma arkadaşlarımızın mevcut rollerinde başarılı olmalarını sağlamak ve onları gelecek rollerine hazırlamak konusu insan kaynakları olarak en önemli önceliğimizdir. QNB Sigorta’nın öğrenme ve gelişim fırsatları hakkında bilgi almak için tıklayın.

 

İş Fırsatları ve Başvuru Yöntemleri

Şirketimizdeki açık pozisyonlarımızı kariyer.net ve linkedin adreslerinden takip edebilirsiniz. Hedef ve yetkinliklerinize uygun bir pozisyon bulunmaması durumunda çalışmak istediğiniz alanı belirten bir ön yazı ile birlikte özgeçmişinizi isealim@qnbsigorta.com adresine gönderebilirsiniz. Özgeçmişini gönderen adaylarla uygun pozisyon olduğu durumlarda irtibat kurulmaktadır.

 

Staj İmkanları

Şirketimizde son sınıf ticaret lisesi öğrencileri ile üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine, İstanbul’daki Genel Müdürlük birimlerimizde staj imkanı tanınmaktadır. Staj başvuruları için özgeçmişinizi staj_basvuru@qnbsigorta.com adresine gönderebilirsiniz.