Ana içeriğe atla

Asistans
Hizmetleri

QNB Sigorta'nın; Sağlık, Hayat ve Ferdi Kaza Sigortası'ndaki asistans hizmetlerinden sağlığınızı ve geleceğinizi güvence altına alırken, ücretsiz bir şekilde kolayca faydalanabilirsiniz.

QNB Sigorta Asistans Hizmetleri Nedir?

QNB Sigorta Asistans Hizmetleri ile sağlık, hayat ve ferdi kaza sigortası ürünlerini satın aldığınız andan itibaren size sunulan ücretsiz/indirimli hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

 

 

QNB Sigorta Asistans Hizmetleri’nde Hangi 
Hizmetler Bulunur?

Yurt Dışından İkinci Görüş Hizmeti

İlk teşhisi konulmuş olan müşterimizin raporları ve medikal geçmişi, Amerika’da alanında uzman doktorlar tarafından ikinci bir göz olarak incelenmektedir.

Yurt Dışından İkinci Görüş Hizmeti’nin Temel Faydaları;

  1. Teşhis ve / veya tedavi doğrulaması,
  2. Gereksiz tedavi ve ameliyatların engellenmesi,
  3. Duruma en uygun medikal kuruma Benefit Medikal ağı aracılığı ile ulaşılması,
  4. Raporda tedavi önerilmesi ve kişinin bu tedaviyi istemesi durumunda, anlaşmalı kurum fiyatları üzerinden yararlanması

Türkiye’de yaşayan, 65 yaş ve altı bireyler Yurt Dışından İkinci Görüş Hizmeti’nden yararlanabilmektedir.

Yurt Dışından İkinci Görüş Hizmeti’ne sahip olan kişinin, eşi (75 yaş ve altı) ve aynı ikametgah adresinde yaşayan 25 yaş ve altı çocukları da bu hizmetin kapsamı altındadır.

İkinci Görüş hizmetinin kullanımı için 90 günlük muafiyet süresi bulunmaktadır.

Online Doktor ve Psikolog Hizmeti web sayfamız aracılığı ile Doctor Turkey platformuna giriş yaparak doktor listesinden görüşme yapmak istediğiniz doktoru seçebilir, anında veya ileri bir tarihte, görüntülü veya yazılı olarak uzman doktorlarla veya psikologlarla görüşme yapabilirsiniz.


doctor
Online Doktor

Poliçe süresince 7 gün 24 saat uzman doktorlarla online olarak 15’er dakikalık sınırsız sayıda ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

doctor
Online Psikolog

Poliçe süresince uzman psikologlara 4 kez, 15‘er dakikalık online seanslarla ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

ok
İş Yeri Dezenfeksiyon Hizmeti

Poliçe süresince işyerlerinizde virüslerden arınmak için gereken dezenfeksiyon işleminden yılda 1 kere ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. (45 ilde* geçerlidir)

ok
Minifix Paket

Poliçe süresince yılda 1 kez ve tek seferde olmak üzere 10 adete kadar beyaz eşya, aksesuar, avize montajı ve demonte işlemlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

ok
Telefonla Danışmanlık Hizmeti

Poliçe süresince yılda 1 defa olmak üzere KOSGEB destekleri ile ilgili başvuru aşamasında sormak istediğiniz tüm konularda, Poliçe süresince yılda 3 defa olmak üzere günlük hayatta karşılaşabileceğiniz sorunlar, yasa ve yönetmeliklere ilişkin bilgi alma gibi hukuki danışmanlık konularında telefonda sözlü danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

ok
KOBİ İşyeri Asistans Hizmeti

Poliçe süresi boyunca işyerinizin su, elektrik tesisatı, çilingir, cam hizmetleri için 1’er kez olmak üzere çağırma, malzeme ve işçilik olay başına 250 TL’ye kadar ücretsiz karşılanır.

ok
Araç Periyodik Bakım

Anlaşmalı servislerde, tüm marka ve model araçlar için geçerli olmak üzere her periyodik bakımda %15 indirim alabilirsiniz. Sigortalının ve sigortalının sahibi olduğu işletme adına kayıtlı araçlar için de geçerlidir.

ok
Akaryakıt İndirim Paketi **

Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında belirli kartlarda benzinde %2, motorinde %3.5 ve LPG’de %6 indirim fırsatından poliçe süresince sınırsız olarak yararlanabilirsiniz.

* İş yeri dezenfeksiyon hizmetinin geçerli olduğu iller; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Kocaeli, Muğla, Elazığ, Kırıklareli, Bursa, Samsun, Balıkesir, Sakarya, Tekirdağ, Konya, Erzurum, Ağrı, Iğdır, Kars, Artvin, Zonguldak, Karabük, Bartın, Kastamonu, Rize, Bayburt, Erzincan, Muş, Trabzon, Rize, Gümüşhane, Giresun, Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, Kastamonu, Van, Şırnak, Hakkari, Mardin, Bingöl, Tunceli, Batman Hizmetin geçerli olduğu iller poliçe süresi içinde değişkenlik gösterebilir. Güncel bilgi almak için 0212 337 72 57 numaralı Asistans Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

**İstisnalar; AYTEMİZ’in anlaşmalı istasyonlarından yapacağı ürün alımlarında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na (EPDK) bildirdiği fiyatlar üzerinden benzinde %2,motorinde %3,5 ve LPG’de %6 oranlarında indirimden yararlanacaktır. Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları indirimli fiyatların AYTEMİZ indiriminden daha yüksek oranda olması halinde, bayinin uyguladığı indirim oranı (fiyat) uygulanacaktır. Çiftçilere özel verilen tarım kart ve benzeri özelliklere sahip kartlarda, tarım ile ilgili yaptıkları alışverişlerde uzun aylara varan faizsiz, ödeme ötelemeli ve vadeli alışveriş imkânı sunulmaktadır. Bu sebeple bu tip özelliklere sahip kartlarla akaryakıt alışverişine indirim uygulanmayacaktır. İndirim oranları ile ilgili Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 

QNB Sigorta Asistans Hizmetleri'ndeki Hizmetlerden Nasıl 
Faydalanabilirim?

Hizmetlerden faydalanabilmeniz için bekleme süresi bulunmamaktadır. Poliçeniz yürürlüğe girer girmez bu hizmetlerden yararlanmaya başlanabilirsiniz.