Ana içeriğe atla

Asistans
Hizmetleri

QNB Sigorta'nın; Sağlık, Hayat ve Ferdi Kaza Sigortası'ndaki asistans hizmetlerinden sağlığınızı ve geleceğinizi güvence altına alırken, ücretsiz bir şekilde kolayca faydalanabilirsiniz.

QNB Sigorta Asistans Hizmetleri Nedir?

QNB Sigorta Asistans Hizmetleri ile sağlık, hayat ve ferdi kaza sigortası ürünlerini satın aldığınız andan itibaren size sunulan ücretsiz/indirimli hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

 

 

QNB Sigorta Asistans Hizmetleri’nde Hangi 
Hizmetler Bulunur?

Tamamlayıcı Yaşam Paketi ile ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.


ok
Check-up*

Doktor Muayenesi, EKG, Akciğer Grafisi (tek yönlü), Ultrason, Tam Kan Sayımı, Açlık Kan Şekeri, Kolestrol (Total), Tam İdrar Tahlili ve Vucüttaki İltihap Oranının Tespiti (Sedimentasyon) ile ilgili giderler poliçe süresi içerisinde bir kez ve %100 oranında karşılanır.

ok
Online Doktor Görüşmesi

Poliçe süresince 7 gün 24 saat uzman doktorlarla online olarak 15’er dakikalık sınırsız sayıda ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

ok
Online Psikolog Danışmanlığı

Poliçe süresince uzman psikologlara yılda 4 kez 15’er dakikalık seanslarla ücretsiz olarak resmî tatiller dışında 10:00-24:00 saatleri arasında danışabilirsiniz. Online Doktor ve Psikolog Hizmeti sayfamız aracılığı ile T.C. Kimlik Numarası ve doğum tarihi bilgilerinizi girerek Doctor Turkey platformuna erişebilirsiniz. Doktor listesinden görüşme yapmak istediğiniz doktoru seçerek anında veya ileri bir tarihte, görüntülü, sesli veya yazılı olarak uzman doktorlarla görüşme yapabilirsiniz.

ok
Online Diyetisyen Danışmanlığı

Poliçe süresince uzman diyetisyenler ile 2 kez online olarak ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

ok
Diş Sağlığı Paketi*

Poliçe süresince ücretsiz olarak yılda 2 kere diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği ve tek diş röntgeni ile yılda 1 kere tek diş dolgu hizmetlerinden faydalanırsınız.

ok
Göz Sağlığı Paketi*

Göz Sağlığı Paketi ile göz muayenesi hizmetinden yılda 2 kez ücretsiz faydanalabilisiniz.

ok
Acil Kara Ambulansı

Poliçe süresince ihtiyacın olduğunu acil durumlarda ücretsiz kara ambulansı hizmetiyle en yakın hastaneye kolayca ulaşabilirsiniz.

*Check-up, Diş Sağlığı Paketi ve Göz Sağlığı Paketine ilişkin randevu talebinizi online iletmek için tıklayınız.

 

 

QNB Sigorta Asistans Hizmetleri'ndeki Hizmetlerden Nasıl 
Faydalanabilirim?

Hizmetlerden faydalanabilmeniz için bekleme süresi bulunmamaktadır. Poliçeniz yürürlüğe girer girmez bu hizmetlerden yararlanmaya başlanabilirsiniz.